2014rako Astialdi Foroko kideek antolatutako udako ekintzak

Gipuzkoako astialdi taldeek antolatutako udako ekintzak

Gipuzkoako astialdi taldeek antolatutako udako ekintzak:

EKAINA UZTAILA ABUZTUA
DATUAK EKINTZA ADINA HIZKUNTZA

HARTZAILEAK

LEKUA ANTOLATZAILEA TELEFONOA HARREMANETARAKO
23/06-

30/07

Udalekua 4-9 Euskaraz/

Irekia

Altza (Donostia) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

23/06-

30/07

Udalekua 4-9 Euskaraz/

Irekia

Ibaeta (Donostia) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

23/06-

18/07

Udalekua 3-12 Euskaraz/

Irekia

Mutriku Txantxangorri aisialdi taldea 679.237.784 txantxangorrixak@gmail.com

txantxangorriaisia.wordpress.com

23/06-

02/07

Kanpaldia 14-18 Euskaraz/

Irekia

Quintanar de la Sierra Gaztedi txiki Gazte elkartea 645.683.229 gazteditxiki@hotmail.com
24/06-

03/08

Udalekua 12-18 Elebiduna/

Taldekideak

Somalo (Errioxa) Bosko taldea www.boskotaldea.org
29/06-

06/07

Udalekua 9-12 Euskaraz/

Irekia

Agurain Mariaren bihotza gazte elkartea 943.32.71.33 pastoral@mbihotza.net
29/06-

10/07

Udalekua 9-12 Elebiduna/

Taldekideak

Grañon aterpea

(Errioxa)

Mundo nuevo elkartea 943.45.75.11
30/06-

01/08

Udalekua 3-12 Elebiduna/

Irekia

Ibai ikastola Hirukide 902.44.03.03 hirukide@hirukide.com

www.hirukide.com

30/06-

18/07

Udalekua 2-12 Euskaraz/

Irekia

Arrasate Txatxilipurdi elkartea 943.79.54.46 haurrak@txatxilipurdi.com

www.txatxilipurdi.com

30/06-

05/07

Udalekua 16-18 Elebiduna/

Irekia

Donostialdea DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

01/07-

24/08

Udalekua 9-16 Euskaraz/

Irekia

Allo (Nafarroa) Eziko 943.21.74.13 ezikoeskola@hotmail.com

www.ezikoudalekua.net

01-15/07 Kanpaldia 13-15 Elebiduna/

Irekia (taldekideek lehentasuna)

Montemediano de caminos Boveda gazte elkartea 610.085.954 bovedagazteelkartea@hotmail.com

boveda.wix.com/boveda2013

2-11/07 Kanpaldia 10-14 Euskaraz/

Irekia

Quintanar de la Sierra Gaztedi Txiki Gazte elkartea 645.683.229 gazteditxiki@hotmail.com
3-12/07 Udalekua 13-15 Euskara, gaztelera eta ingelera/

Irekia

Mundaka (Bizkaia) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

05-16/07 Udaleku ibiltaria 14-16 Euskaraz/

Irekia

Euskal herrian zehar Jardun, Txatxilipurdi eta Pil-Pilean Euskara elkarteak 943.75.13.04 euskara@pilpilean.com
07-18/07 Udaleku irekia 4-12 Euskaraz/

Soraluze eta inguruko haurrak

Soraluze Kukumixo Aisialdia taldea (Pil pilean euskara elkarte) 943.75.13.04 euskara@pilpilean.com
07-12/07 Udalekua 16-18 Elebiduna/

Irekia

Donostialdea DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

08-31/07 Kanpaldia 10-16 Euskaraz/

Taldekideak

Peñaloscintos Ziortza Gazte elkartea ziortzage@gmail.com
08-17/07 Udalekua 7-8 Euskaraz/

Irekia

Goñi Euskal Udalekuak 943.75.14.07 posta@euskaludalekuak.org

www.euskaludalekuak.org

09-18/07 Udalekua 12-14 Euskaraz/

Irekia

Ozaeta (Araba) Jardun, Txatxilipurdi eta Pil-Pilean Euskara elkarteak 943.75.13.04 euskara@pilpilean.com
14-21/07 Udalekua 8-12 Euskaraz/

Irekia

Villaves de Valdeporres (Burgos) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

14-21/07 Kanpaldia 8-12 Euskaraz/

Irekia

Espinal (Nafarroa) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

14-26/07 Kanpaldia 12-18 Euskaraz/

Taldekideak

San Roman de Cameros (Errioxa) Auskalo aisialdi taldea auskalo@gmail.com

www.auskalo.tk

14-19/07 Udalekua 16-18 Elebiduna/

Irekia

Donostialdea DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

15-30/07 Kanpaldia 6-18 Euskaraz/

Taldekideak

Carmenes (León) Aratz Gia Taldea www.aratzgiataldea.com
15-31/07 Kanpaldia 6-18 Elebiduna/

Irekia

Antoñana Iruzun eskaut-gia taldea 652.762.079 www.iruzun.es
15-29/07 Kanpaldia 9-12 Euskaraz/

Irekia

Montemediano de Cameros Boveda gazte elkartea 610.085.954 bovedagazteelkartea@hotmail.com

boveda.wix.com/boveda2013

17-30/07 Udalekua 11-12 Euskaraz/

Irekia

Goñi Euskal Udalekuak 943.75.14.07 posta@euskaludalekuak.org

www.euskaludalekuak.org

17-27/07 Udalekua 10-15 Batez ere euskaraz/

Taldekideek lehentasuna

Muzki (Nafarroa) Xirimiri gazte taldea (BAT federazioa) 666.172.135 begiraleak@xirimiri.net

https://www.facebook.com/xirimirigt/

20-31/07 Udalekua 9-16 Euskaraz/

Taldekideak

Agurain Txiribitu Aisialdi elkartea 681.169.043 txiribitu_ibarra@hotmail.com
21-28/07 Udalekua 8-12 Euskaraz/

Irekia

Villaves de Valdeporres (Burgos) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

21-28/07 Kanpaldia 8-12 Euskaraz/

Irekia

Espinal (Nafarroa) Belarretan aisialdi elkartea 653.745.008 belarretan@gmail.com

www.belarretan.com

22-31/07 Udalekua 11-16 Euskaraz/

Irekia

Zehazteke Haraino astialdi taldea 638.126.566 haraino@gmail.com

haraino.wix.com/haraino

27/07-

07/08

Kanpaldia 13-17 Elebiduna/

 

Mundonuevo elkartea
28/07-

02/08

Udalekua 16-18 Elebiduna/

Irekia

Donostialdea DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

30/07-

08/08

Udalekua 9-10 Euskaraz/

Irekia

Goñi Euskal Udalekuak 943.75.14.07 posta@euskaludalekuak.org

www.euskaludalekuak.org

31/07-

09/08

Kanpaldia 8-16 Euskaraz/ Irekia Errioxa Atsedena taldea 635.746.447 atsedena@hotmail.com
01-10/08 Kanpaldia 14-17 Elebiduna/

Irekia

Gipuzkoa DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

02-13/08 Udalekua 16 urtetik aurrera Elebiduna/

Taldekideak

Kantabria Atzegi 943.42.39.42 oporrak@atzegi.org

www.atzegi.org

04-09/08 Udalekua 16-18 Elebiduna/

Irekia

Donostialdea DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

04-10/08 Udalekua 16 urtetik aurrera Elebiduna/

Taldekideak

Galizia Atzegi 943.42.39.42 oporrak@atzegi.org

www.atzegi.org

11-17/08 Udalekua 16 urtetik aurrera Elebiduna/

Taldekideak

Costa Brava Atzegi 943.42.39.42 oporrak@atzegi.org

www.atzegi.org

13-24/08 Udalekua 16 urtetik aurrera Elebiduna/

Taldekideak

Salou-Cambrills Atzegi 943.42.39.42 oporrak@atzegi.org

www.atzegi.org

18-24/08 Udalekua 16 urtetik aurrera Elebiduna/

Taldekideak

Kantabria Atzegi 943.42.39.42 oporrak@atzegi.org

www.atzegi.org

19-28/08 Kanpaldia 14-17 Elebiduna/

Irekia

Gipuzkoa DYA Gipuzkoa 943.46.46.22 gaztedya@dyagipuzkoa.com

www.dyagipuzkoa.com

Taula PDF-an deskargatu:Flecha hacia arriba

Gipuzkoan 2014ko udan egindako ekintzak

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Iruzkin bat

Zure e-posta ez da argitaratuko. * Eremuak ezin du hutsik egon .