2014rako Astialdi Foroko kideek antolatutako udako ekintzak

Arabako astialdi taldeek antolatutako udako ekintzak

Arabako astialdi taldeek antolatutako udako ekintzak:

EKAINA
  UZTAILA
 

 

DATAK EKINTZA ADINA

HIZKUNTZA

HARTZAILEAK

LEKUA ANTOLATZAILEA TELEFONOA HARREMANETARAKO

30/06-

01/08

Udalekua
03-12

Elebiduna/

Irekia

Ibai Ikastola
Hirukide
902.44.03.03

hirukide@hirukide.com

www.hirukide.com

03-15/07
Kanpaldia 16-17

Gazteleraz/

Taldekideak

Astorga- Santiago Coramis elkartea
660.908.378

calmaraz@corazonistas.com

www.corazonistas.com

04-14/07
Udalekua 8-17

Elebiduna/

Taldekideak

Espinosa de los Monteros
Carmelitas atseden taldea
  urimutil@hotmail.com
13-27/07
Udalekua  

Elebiduna/

Taldekideak

Añes
Aranako eskaut taldea
699.409.683
asociacionaet@hotmail.com
14-26/07
Kanpaldia 8-19

Gazteleraz/

Taldekideak

Antoñana
Berribide eskaut taldea
636.845.407

berribide@berribide.org

www.berribide.org

14-26/07
Kanpaldia 6-18

Gazteleraz/

Taldekideak

Sarria (Araba)
San Viator Eskaut taldea
628.204.457

sanviatoreskautaldea@sanviator.es

www.sanviatoreskautaldea.com

14-27/07
Kanpaldia 7-14

Gazteleraz/

Irekia

Lagran
Kristobal deuna eskaut taldea
662.415.195
kdetgasteiz@gmail.com
15-27/07
Kanpaldia 7-17

Gazteleraz/

Taldekideak

San Martin de las ollas
Amurrio aisia eskaut taldea
  amurrio.eskaut@gmail.com
15-25/07
Kanpaldia 8-17

Elebiduna/

Irekia

Peñacerrada (Araba)
Solasaldi, Zaramaga eta Hegotraiak atseden taldea
650.807.537

arnastin@hotmail.com

www.koalicionnorte.com

15-26/07
Kanpaldia 8-17

Elebiduna/

Taldekideak

Oiardo
Los Angeles eskaut taldea
695.739.424

aingeruakeskaut@gmail.com

losangeleskautaldea.blogspot.com.es

16-30/07
Kanpaldia 9-17

Elebiduna/

Taldekideak

Izki Natura Parkea
Esperantza eskaut taldea
619.300.148

esperantza@esperantzaeskaut.org

www.esperantzaeskaut.org

17-30/07
Kanpaldia 7-17

Elebiduna/

Irekia

Corro (Araba)
Azterlariak
656.758.000

azterlariak@hotmail.com

azterlariak.org

18-30/07
Udalekua 12-14

Gazteleraz/

Taldekideak

Puente la reina (Nafarroa)
Coramis elkartea
660.908.378

calmaraz@corazonistas.com

www.corazonistas.com

20-30/07
Udalekua 7-14

Gazteleraz/

Taldekideak lehentasuna

Markina
Baikor atseden taldea
945.25.41.93
baikoratsedentaldea.blogspot.com.es
20-30/07
Udalekua 3-12

Gazteleraz/

Irekia- baliabiderik gabeko familientzat

Betania zentrua
Berakah elkartea
  www.berakah.es

20/07-

01/08

Kanpaldia
8-18

Elebiduna/

Irekia

Ubidea
Andra mari eskaut taldea 688.80.12.75
andramarieskauttaldea@gmail.com

Taula PDF-an deskargatu:

2014an Arabako astialdi taldeek antolatutako udako ekintzak

Iruzkin bat

Zure e-posta ez da argitaratuko. * Eremuak ezin du hutsik egon .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.