2014rako Astialdi Foroko kideek antolatutako udako ekintzak

Actividades de verano organizadas por grupos de tiempo libre de Bizkaia

Actividades organizadas por los grupos de tiempo libre de Bizkaia:

JUNIO JULIO AGOSTO
FECHAS ACTIVIDAD EDAD LENGUA

DESTINATARI@S

LUGAR ORGANIZADOR TELÉFONO CONTACTO
21-28/06 Colonias 9-10 Elebiduna/ Irekia Estacas de Trueba (Kantabria) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
21-28/06 Colonias 8-9 Elebiduna/ Irekia Arrazola (Bizkaia) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
23-29/06 Colonias 12-16 Euskaraz/ Irekia Oiartzun Bizkaiko Gaztetxoen Koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

23-29/06 Colonias 6-11 Euskaraz/ Irekia Oiartzun Bizkaiko Gaztetxoen Koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

23-25/06 Colonias 3-10 Euskaraz/ Irekia Durango Berbaro elkartea 946.20.25.40

946.20.19.18

gazteak@berbaro.com

www.berbaro.com

23-27/06 Colonia urbana 5-12 Euskaraz/ Taldekideak Errekalde (Bilbo) Gazteleku elkartea 944.10.55.63

944.44.79.65

zumizgai@gazteleku.org

www.gazteleku.org

23-30/06 Colonias 5-12 Euskaraz/ Irekia Getxo Bizarra lepoan euskara elkartea 944.91.03.87 info@bizarralepoan.org

www.bizarralepoan.org

24/06-

03/08

Colonias 12-18 Elebiduna/ Taldekideak Somalo (Errioxa) Bosko taldea www.boskotaldea.org
26/06-

12/07

Acampada 8-17 Elebiduna/ Taldekideak Cigüenza (Kantabria) Ziztu Bizian Eskaut taldea 658.709.106
28/06-

09/07

Colonias 11-12 Elebiduna/ Taldekideak Estacas de Trueba (Kantabria) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
28/06-

09/07

Colonias 13-14 Gazteleraz/ Taldekideak Estacas de Trueba (Kantabria) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
29/06-

06/07

Campamento itinerante 16-17 Gazteleraz/ Taldekideak Aralar Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
29/06-

13/07

Campamento 8-17 Elebiduna/ Taldekideak Brizuela (Burgos) Gazte Alai Aisialdi Taldea gazte_alai@yahoo.es
30/06-

04/07

Campamento urbano 3-10 Euskaraz eta ingeleraz/ Irekia Askartza Claret ikastetxea Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

30/06-

06/07

Colonias 11-12 Euskaraz/ irekia Torrepadre (Burgos) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

30/06-

06/07

Colonias 8-9 Ingeleraz/ irekia Dima Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

30/06-

01/08

Colonias 3-12 Elebiduna/ irekia Ibai ikastola Hirukide 902.44.03.03 hirukide@hirukide.com

www.hirukide.com

30/06-

11/07

Colonias 3-12 Euskaraz/ Irekia Sabindarra (San inazio) Bizkaiko Gaztetxoen koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

30/06-

11/07

Acampada 3-12 Euskaraz/ Irekia Errekalde (Bilbo) Bizkaiko Gaztetxoen koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

30/06-

11/07

Colonias 6-17 Euskaraz/ Irekia Araba Intxorta asti elkartea 615.701.525 intxortaastielkartea@hotmail.com
30/06-

12/07

Colonias 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Apellaniz (Araba) Elizalde Eskaut taldea elizaldeskautaldea@gmail.com
01-07/07 Colonias 6-10 Euskaraz/ Irekia Larraul Kimuka Aisialdi Elkartea 665.892.723 udalekuak@kimuka-elkartea.com

www.kimuak-elkartea.com

01-10/07 Intercambio 15-16 Euskaraz, gazteleraz eta ingeleraz/ Taldekideak Getxo Aisibizia elkartea 688.881.374 aisibizia@gmail.com
01-15/07 Campamento itinerante 14-17 Euskaraz/ Irekia Iltzazu-Zarautz Kimuk Aisialdi Elkartea 665.892.723 udalekuak@kimuka-elkartea.com

www.kimuak-elkartea.com

01-15/07 Colonias 11-17 Elebiduna/ Taldekideek lehentasuna zehazteke Gure lurra 615.783.350 gurelurra@glurra.org

www.glurra.org

01-12/07 Campamento 8-10 Euskaraz/ Irekia Mendigorria Berbaro elkartea 946.20.25.40

946.20.19.18

gazteak@berbaro.com

www.berbaro.com

01-10/07 Intercambio 15-17 Euskaraz, gazteleraz eta ingeleraz/ Irekia Galdakao Argizai Eskaut taldea 688.847.026 argizai@gmail.com
02-13/07 Acampada 15-18 Euskaraz/ Irekia Belabartze (Nafarroa) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

02-18/07 Colonias 3-14 elebiduna/ Irekia Otxarkoaga-Rekalde Kale Dor Kayiko 619.771329 jennifer.p@kaledorkayiko.org

www.kaledorkayiko.org

03-14/07 Acampada 10-12 Euskaraz/ Irekia Ozaeta Berbaro elkartea 946.20.25.40

946.20.19.18

gazteak@berbaro.com

www.berbaro.com

07-11/07 Colonias urbanas 3-10 Euskaraz/ Irekia Askartza Claret ikastetxea Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

07-13/07 Colonias 10-11 Euskaraz/ Irekia Torrepadre (Burgos) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

07-13/07 Colonias 9-10 Ingeleraz/ Irekia Dima Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

07-18/07 Colonias 13-18 Euskaraz/ Irekia Zehazteke Karkabia kultur elkartea karkabia@gmail.com

karkabia.wordpress.com

08-17/07 Campamento semi-itinerante 11-13 Euskaraz/ Irekia Asteasu-Hondarribi Kimuak Aisialdi elkartea 665.892.723 udalekuak@kimuka-elkartea.com

www.kimuak-elkartea.com

08-22/07 Colonias 14-26 Elebiduna/ Taldekideak Euskadi Kale Dor Kayiko 619.771.329 jennifer.p@kaledorkayiko.org

www.kaledorkayiko.org

09-20/07 Colonias 10-11 Elebiduna/ Taldekideak Estacas de Trueba (Kantabria) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
09-20/07 Colonias 12-13 Gazteleraz/ Taldekideak Estacas de Trueba (Kantabria) Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
10-20/07 Colonias 7-11 Elebiduna/ Irekia Kontsultatu Orduñako Eliz Aisialdi Taldea coloniasorduna@hotmail.com

 

11-22/07 Campamento itinerante 14-15 Gazteleraz/ Taldekideak Pirineoak Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
11-22/07 Campamento itinerante 15-16 Gazteleraz/ Taldekideak Pirineoak Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
11-20/07 Intercambio 16-17 Euskaraz, gazteleraz eta ingeleraz/ Taldekideak Kaunas (Lituania) San Antonio Gaztedia 656.703.422
11-20/07 Intercambio 15-16 Euskaraz, gazteleraz eta ingeleraz/ Taldekideak Polonia Aisibizia 688.881.374 aisibizia@gmail.com
12-26/07 Acampada 8-18 Euskaraz/

Taldekideak

Jaiotza eskaut taldea 688.802.561 http://jaiotza.eskaut.org/
13-20/07 Acampada 12-13 Euskaraz/ Irekia Belabartze (Nafarroa) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

13-27/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Irekia Quintanabaldo (Burgos) Egunsentia Esakut taldea egunsentigorria@hotmail.com
13-26/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Irekia Nela Gozaldi eskaut taldea 665.714.675 gozaldiesakuttaldea@gmail.com
14-18/07 Colonias urbanas 3-10 Euskaraz eta ingeleraz/ Irekia ASkartza Claret ikastetxea Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekua

14-20/07 Colonias 8-9 Euskaraz/ Irekia Torrepadre (Burgos) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekua

14-20/07 Colonias 11-12 Irekia Dima Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekua

14-27/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Loma de Montija Errekaldeko Eskautak errekaldekoeskautak.weebly.com
14-24/07 Colonias 3-12 Euskaraz/ Irekia Errekalde (Bilbo) Bizkaiko Gaztetxoen koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

14-24/07 Colonias 3-12 Euskaraz/ Irekia Sabindarrak (San inazio) Bizkaiko Gaztetxoen koordinakundea 944.24.58.42 koordinakundea@gaztetxoak.com

www.gaztetxoak.com

14-19/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Zuñiga (Nafarroa) Inurri eskaut taldea 607.422.593 inurrieskaut@gmail.com

inurrieskauttaldea.blogspot.com.es

14-27/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Brizuela (Burgos) Kilimusi eta txispeleta eskaut taldeak
14-28/07 Acampada 9-18 Elebiduna/ Taldekideak Quintanabaldo Etorkizuna eskaut taldea etrokizunaeskaut@gmail.com
14-28/07 Acampada 8-18 Euskaraz/ Taldekideak Fontecha (Araba) Argizai eskaut taldea 688.847.027 argizai@gmail.com

ghttp://argizaigaldakao.blogspot.com.es/

14-25/07 Acampada 12-14 Euskaraz/ Irekia Zumaia-Urnieta Berbaro elkartea 946.20.25.40

946.20.19.18

gazteak@berbaro.com

www.berbaro.com

14-27/07 Acampada 8-14 Gazteleraz Irekia Musitu (Araba) Gaizkinak eskaut taldea gazikinak@gmail.com
14-26/07 Acampada 8-16 Elebiduna/ Irekia Marieta- Larrinza (Araba) Eskubeltz eskaut taldea 608.845.219 http://eskubeltz.eskaut.org/
14-27/07 Acampada 10-18 Elebiduna/ Taldekideak Birgaragoien Lurgazte eta goizale eskautak lurgazte@gmail.com
14-23/07 Intercambio 14-16 Euskaraz, gazteleraz, ingeleraz/ Irekia Bizkaia Kiribil sarea eta EDE fundazioa 688.803.535 sustapena@kiribilsarea.org

www.kiribil.org

14/07-

07/08

Intercambio 14-16 Euskaraz, gazteleraz, ingeleraz/ Irekia Alemania Kiribil sarea eta EDE fundazioa 688.803.535 sustapena@kiribilsarea.org

www.kiribil.org

14-23/07 Intercambio 16-18 Euskaraz, gazteleraz, ingeleraz/ Taldekideak Bizkaia Kiribil Sarea 688.803.535 sustapena@kiribilsarea.org

www.kiribil.org

17-29/07 Colonias 12-16 Elebiduna/ Irekia Carrion de los condes (Palentzia) Gazteleku elkartea 944.44.79.65 lilura@gazteleku.org

www.gazteleku.org

17-29/07 Colonias 6-12 Euskaraz/ Taldekideak Carrion de los condes (Palentzia) Gazteleku elkartea 944.44.79.65 zumizgai@gazteleku.org

www.gazteleku.org

18-29/07 Acampada 14-16 Euskaraz/ Irekia Urnieta-Zumaia Berbaro elkartea 946.20.25.40

946.20.19.18

gazteak@berbaro.com

www.berbaro.com

19-27/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Ubidea San Miguel eskaut taldea 630.428.446
20-27/07 Acampada 13-14 Euskaraz/ Irekia Belabartze (Nafarroa) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

20/07-

01/08

Acampada 8-18 Elebiduna/ Irekia Ubidea Andra Mari Eskaut taldea 688.801.275 andramarieskauttaldea@gmail.com
21-24/07 Colonias urbanas 3-10 Euskaraz/ Irekia Askartza Claret ikastetxea Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

21-27/07 Colonias 9-10 Euskaraz/ Irekia Torrepadre (Burgos) Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

21-27/07 Colonias 10-11 Ingeleraz/ Irekia Dima Askartza gazte elkartea 944.63.95.25

kurkudi-idazkaritza@askartzaclaret.org

www.askartzaclaret.org/udalekuak

21-27/07 Acampada 14-20 Gazteleraz/ Irekia Laguna de Duero Juventud Obrera Cristiana 659.823.182 jocbizkaia@barria.net

www.joc.es

21-31/07 Acampada 8-18 Elebiduna/ Taldekideak Lanestosa Urbegi bizia eskaut taldea urbegibizia@hotmail.com
25-30/07 Campamento itinerante 17-18 Gazteleraz/ taldekideak Gorbea Itaka-Eskolapios Fundazioa 944.24.49.54
25/07-

03/08

Intercambio 16-17 Euskaraz, gazteleraz eta ingeleraz/ Taldekideak Etxebarri (Bizkaia) San Antonio Gaztedia 656.703.422
28/07-

02/08

Colonias 3-16 Elebiduna/ Irekia Potugalete Aurrerantz asialdi elkartea 657.793.704 aurrerantz@euskaltel.net
3107-

14/08

Acampada 8-18 Euskaraz/ Markina Xemein ingurukoak Zegama Xemein astialdi taldea 645.006.312 xemeinat@gmail.com
04-15/08 Colonias 7-17 Euskaraz/ Arratia bailarako gazteei Baratze baserri eskola Zaztaparrak asti taldea 630.851.062 zaztaparrak@gmail.com
08-18/08 Intercambio 16-18 Euskaraz, gazteleraz, ingeleraz/ Taldekideak Kiribil Sarea 688.803.535 sustapena@kiribilsarea.org

www.kiribil.org

14-27/08 Colonias Gazteleraz/ Taldekideak Zarautz, Errioxa eta Asturias Gorabide www.gorabide.com
22-31/08 Intercambio 15-17 Euskaraz, gazteleraz, ingeleraz/ Irekia Txekiar errepublika Argizai eskaut taldea 688.847.026 argizai@gmail.com

Descargar tabla en PDF:

PDF ikonoa

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Deja un comentario

Tu email no se publicará. Los campos con * no pueden quedar vacíos.